Stawiamy domy w 2 miesiące!

W dobie inflacji, a co za tym idzie – rosnących cen, wiele osób zastanawia się jak uchronić swoje topniejące pieniądze. Podczas gdy oficjalna stopa inflacji sięga już ponad 17% (realna jest zapewne dużo wyższa) nasze oszczędności są ciągle zagrożone, dlatego im szybciej zdecydujemy się na kupno lub budowę, tym lepiej. Element House oferuje budowę domu w 2 miesiące, a dzięki temu inwestor ma gwarancję, że całkowity koszt budowy nie ulegnie zmianie. Postawienie fundamentów to kwestia zaledwie trzech/czterech dni! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, którą dostosowaliśmy tak, aby spełniła oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Dom w 2 miesiące? Jak to możliwe?

Budowa domu w technologii tradycyjnej zgodnie ze sztuką powinna odbywać się przy temperaturze kilku stopni powyżej zera. Inaczej jest w przypadku domu z drewna. Jego jedyną murowaną częścią są fundamenty. Dzięki temu można je budować o każdej porze roku, a ich postawienie zajmuje o wiele mniej czasu. Element House doprowadza domy drewniane do stanu deweloperskiego już w kilka tygodni, dzięki czemu klient może wprowadzić się do niego w relatywnie krótkim czasie.

Budowa w krótkim czasie a trwałość budynku

Wiele osób zastanawia się, czy tak krótki czas realizacji jak 2 miesiące ma wpływ na trwałość postawionego budynku. Rozwiejmy wątpliwości. Dobrze postawiony dom drewniany to budynek, który przetrwa dekady. Sprawą wartą zaznaczenia jest konstrukcja szkieletowa, która jest bardziej ekologiczna, ciepła i mniej materiałochłonna, niż konstrukcja murowana. 

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo domy 35m2 do 137m2, jednak nie ograniczamy się do gotowych propozycji. Jeżeli żadna z nich nie spełnia Państwa oczekiwań, nasz zespół architektów i konstruktorów przygotują projekt, który z pewnością będzie spełnieniem marzeń. W końcu dom buduje się tylko raz! Nasze budynki stawiamy nawet w kilka tygodni i doprowadzamy je do stanu deweloperskiego. Korzystamy tylko z najwyższej jakości drewna, które zapewnia samoregulacje wilgotności i dobrą izolację temperatury. Element House